Christopher Nolan Endişeli!

Geçtiğimiz haftalarda salgın gölgesinde vizyona giren Tenet filminin gişe performansı hakkında konuşan Christopher Nolan, filmin 350 milyon dolar hasılat yapmasına sevindiğini ancak salgın nedeniyle stüdyoların bu rakamdan çıkardığı sonuçların kendisini endişelendirdiğini ifade etti.

Christopher Nolan son filmi Tenet hakkında açıklamalarda bulundu. Nolan, son filminin gişedeki performansını değerlendirdi.

filmloverss’ın indiewire’den aktardığına göre; Tom Shone’un The Nolan Variations adlı yeni kitabının tanıtımı kapsamında Los Angeles Times’a konuşan Nolan, filminin gişedeki performansının kendisini hem sevindirdiğini hem de endişelendirdiğini ifade etti.

Nolan şu ifadeleri kullandı: “Warner Bros. Tenet’ı yayınladı ve neredeyse 350 milyon dolar hasılat yapmasına çok sevindim. Ama stüdyoların filmin iyi sonuçlar aldığı yerlere ve bunun ihtiyaçları olan geliri nasıl sağladığına bakmaktansa, Covid öncesi beklentileri karşılayamadığı yerlere bakmasından ve oyuna dâhil olup uyum sağlamak veya iş modelini yeniden tasarlamak yerine pandeminin tüm zararını sinema salonlarına yıkmak için bunu bir bahane olarak kullanmaya başlamasından endişeleniyorum.”

(NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir