Annesi Konuştu

Chris Rock’ın Annesi, Will Smith’in Oscar Yasağı Hakkında Konuştu: “Her Yıl Gitmiyor Bile”

Chris Rock’ın annesi Rose Rock, bir ay önceki Oscar töreninde Will Smith’in oğluna tokat atması hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve  “Çocuğumu incittiğinde beni de incittin” dedi.

Bir yazar ve motivasyon konuşmacısı olan Rock, oğlunun iyi durumda olduğunu ancak Smith’in Akademi’den istifa etmesine neden olan olayın etkilerini hissetmeye devam ettiğini söyledi. Akademi, King Richard’daki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanan Smith’in önümüzdeki 10 yıl boyunca Oscar törenleri de dahil olmak üzere tüm etkinliklerden men edildiğini duyurmuştu.

Rose Rock, “Birine Will’in Chris’i tokatladığında hepimizi tokatladığını ama aslında beni tokatladığını söyledim” dedi. “Çocuğumu incittiğinde, beni de incitmiş olursun.”

Rock, Smith’e ne söyleyeceği sorulduğunda, “‘Ne düşünüyordunuz?’ dışında ne diyeceğimi bilmiyorum, çünkü bir tokat attınız ve bunun birçok sonucu olabilirdi. Chris geri çekilip yere düşebilirdi. Geceden kelepçeli olarak çıkarılabilirdiniz. Düşünmediniz. Karınızın size yan gözle bakmasına tepki verdiniz, yukarı çıktınız.”

10 yıllık yasakla ilgili olaraksa “Bu ne anlama geliyor ki? Zaten her yıl gitmiyorsun” dedi. Akademi’nin Smith’in Oscar’ını elinden almaması gerektiğini düşündüğünü belirten Rock ayrıca oğlunun o anda verdiği tepkiden “gerçekten, gerçekten gurur duyduğunu” söyledi.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir