Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri Açıklaması!

Komedyen Cem Yılmaz, merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi hakkında konuştu. Yılmaz, “6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Komik ve hızlı bir dizi olacak” dedi.

Cem Yılmaz, Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Yılmaz, yaptığı açıklamada Erşan Kuneri dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını ifade etti.

Yılmaz, “Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit” diyen Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu.”

“1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. Komik ve hızlı bir dizi olacak”

Ünlü komedyen, “Cem Yılmaz filmi hangisi?” sorusu üzerine ise şu yanıtı verdi: “Çok geniş bir yelpazede bana reaksiyon var. Adam mesela başkalarının yazdığı filmlerde çok iyi diyor. Şunu demek istiyorlar benim sevenlerim, ‘Her yaptığın mükemmel olması lazım’ Benim böyle bir ehliyetim yok ki. Sevmediğim filmim yok. Geçen hafta pandemiden dolayı Pek Yakında filmine denk geldim. Çok mutlulukla izledim. Çok güzel bir film”

(NTV)

Avatar

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir