Büyük Ödüller İçin Geri Sayım Başladı

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması, bugünü yaşarken geleceğini de hesaplamayı bilen katılımcıları bekliyor!

1 Şubat’ta başvuruları başlayan “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması için son başvuru tarihi 29 Nisan 2016. TSPB tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmada, 15.000 TL’ye varan ödüller dağıtılacak. “Bugünü Yaşa, Yarını Hesapla” mottosuyla birikimin ve yatırımın önemini vurgulayan filmlerin ödüllendirileceği yarışmaya başvurular ücretsiz.

Yarışmaya katılacak yarışmacılar telefonları veya kameralarıyla yarını bugünden hesaplamanın; birikim yapmanın ve birikimi yatırıma dönüştürmenin önemini özgün bir bakış açısıyla işledikleri filmlerini çekecekler.

Üç dakikayı geçmeyen filmler arasından seçilecek 3 filmin yönetmenleri, sırasıyla 15.000 TL, 10.000 TL ve 7.500 TL’lik para ödülünün sahibi olacak. Yarışma sonunda ilk 10’a giren film sahipleri ise TSPB tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden birine ücretsiz katılma imkanı kazanacak.

Jüri üyeleri ve yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılmak isteyenler www.kameraelindegelecegincebinde.com adresini ziyaret edebilirler.

Bilgi için: Begüm Bozkurt / Patavat Dijital Reklam Ajansı Tel: 0212 220 32 10 e-posta: begum.bozkurt@patavat.com.tr

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir