Boğaziçi’nde Bugün!

#HerŞeyeRağmen sloganıyla gerçekleşmeye devam eden 8. Boğaziçi Film Festivali dördüncü gününde hız kesmeden devam ediyor. Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması ve Galalar bölümünde yer alan filmlerin gösterimi yapılacak.

Beyoğlu Sineması’nda 13.00 seansında Zana’nın gösterimi yapılacak. 15.30 seansında Kodokushi, 18.00 seansında Gelincik ve 21.00 seansındaki Gölgeler İçinde filmlerinin gösterimleri ise ekip katılımıyla gerçekleşecek. 

Sinemaseverler Kadıköy Sineması’nda ise 13.00 seansında The Best is Yet to Come filmini izleme fırsatı bulacak. 15.30 seansında Sadece Farklı ve 18.00 seansında Koku filmlerinin gösterimleri ise ekip katılımıyla gerçekleşecek. 21.00 seansında ise Galalar bölümünde yer alan The Courier filminin gösterimi yapılacak.

Sinemaseverler filmlere ait seans bilgileri ve fragmanlara festivalin sosyal medya hesaplarından ulaşırlarken, filmlerle ilgili ayrıntılı bilgilere de www.bogazicifilmfestivali.com adresindeki festival kataloğundan erişebilirler.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir