‘BluTV’ Hafta Sonu Ücretsiz!

Yerli dijital platformumuz BluTV, coronavirüs salgını sebebiyle tekrardan başlayacak olan sokak kısıtlamasında ‘Madem Evlerdeyiz Misafirliğe Bekleriz’ sloganıyla hafta sonu herkese ücretsiz olduğunu duyurdu.

Karantina dönemin dijital platformlar hızlı bir yükselişe geçti. Geçtiğimiz günlerde JustWatch’ın açıkladığı veriler gösterdi ki BluTV sessiz ve derinden giderek Türkiye’de izleme oranını yükseltiyor.

BluTV’nin yeni hamlesiyle kullanıcıları kendisine çekmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Hafta sonu boyunca yerli yabancı dizi ve film kütüphanesi 4 Aralık Cuma günü saat 21.00’den 6 Aralık Pazar akşamı saat 23.59’a kadar ücretsiz izlenebilecek.

Geriye bu fırsatı ne izleyerek değerlendirmeli sorusu kalıyor. İlk olarak geçtiğimiz günlerde yayınladığımız ‘BluTV’de Yer Alan Kısa Filmler’ listemize ( https://www.filmarasidergisi.com/blutvde-yer-alan-kisa-filmler/) bakabilirsiniz. Dizi ve film önerilerimizle yakında sizlerle olacak.

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir