BluTV 2021 Yılı İçin İddialı

Yerli dijital platform BluTV, 2021 yılında gerçekleştireceği projelerini duyurdu.

Yeni yılda hem ülkemizde hem dünyada dijital platformlar arasında rekabet hız kesmeden devam edecek gibi gözüküyor. BluTV’de duyurduğu projelerle rekabette ben de varım diyor.

Duyurulan projeler ve içerikleri şöyle:

Renkli Rüyalar Oteli: Her bölüm Okan Bayülgen konuklarıyla bir otelde konaklayarak hayata dair gerçekleştirdiği sohbetlerin olduğu program.

Acans: Bir reklam ajansında gündelik yaşananları komik bir dilde anlatacak dizinin kadrosunda Derya Alabora, Bülent Emrah Parlak ve Algı Eke bulunacak.

Bonkis: Biraz hayalperest birazsa inatçı bir kişiliğe sahip Deniz isimli bir karakterin hayatına eşlik edeceğimiz bu yapımda, Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay gibi oyuncular yer alacak.

Aynen Aynen: Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı romantik komedi dizisinin 5. ve 6. sezonları gelecek.

Sokağın Çocukları:  Sıfır Bir’in yapımcılarının hayata geçirdiği ilgiyle takip edilen ‘Sokağın Çocukları’nın 3. sezonu yayınlanacak.

Yeşilçam: En iddalı dönem projelerinden olan Yeşilçam’ın başrolünde Çağatay Ulusoy yer alacak.

Hiç: Sosyal medya fenomenleri Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera’nın da içinde bulunduğu; üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup genci merkezine alan proje.

Dövüşçü: Dövüş sporlarına gönül veren profesyonellerin ve amatörlerin iniş çıkışlarla dolu yaşantılarını anlatacak belgesel projesi.

Karagümrük: İstanbul’un tarihi ile ön plana çıkan ikonik mahallelerinden Fatih Karagümrük’ü izleyicilere semtin insanlarının yaşamları üzerinden sunan ‘Mahallem Karagümrük’ adlı belgesel projesi.

Açıklanan projeler yanı sıra BluTV ücreti konusundada 12 yıllık taahhüt veren abonelerine aylık 9.99 TL ödeme ücreti fırsatı sunuyor.

İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Yüksek lisansını Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında, "Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi" başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı "Sinema ve Felsefe" dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. 2019-2021 yılları arasında filmarasidergisi.com 'un yayın koordinatörlüğünü yaptı. Şimdilerde ise haberleri, röportajları ve sinema yazılarıyla yer alıyor. 2022 yılından itibaren Litros Sanat Dijital Kültür Sanat Gazetesi'nde editör olarak çalışıyor. Sinemanın gücüne inanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir