Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’nin Başrolü Açıklandı

Netflix’in bir anne kızın travmatik hikayesini anlatacak dizinin kadrosu şekilleniyor. Bir kitap uyarlaması olacak dizinin başrolünü Melisa Sözen üstlenecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre en son Kırmızı Oda dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Melisa Sözen dizinin başrolünde yer alacak.

Perihan Mağden’in Biz Kimden Kaçıyorduk Anne adlı kitabından uyarlanacak dizinin yönetmenliğini Ceylan Özgün Özçelik yapacak. Senaryosunu Ertan Kurtulan yazıyor. Dizinin yapımcılığı 1441 Productions üstleniyor.

Hazırlıkları süren dizinin bu yıl içerisinde sete çıkması bekleniyor.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne kitabının konusu:

Küçük bir kızı kovası yüzünden aşağılamayı öğrenmiş çocuklar düşün,* diyecek Annem yıllar sonra. *O gün orda onların annelerine babalarına derslerini vermek için nasıl yanıp kavrulduğumu düşün. Gözyaşların göğsümü yaktı. Kalbimin tam üstünde ağladın. Ağlattılar seni, boş yere. Öyle çocuklarla oynamana izin vermedim bir daha. Kalbini kırmalarına izin vermedim Bambim.* Annemin beni hiç kimselerin ağlatmasına tahammülü yok. Yalnız ve yalnızca Annem ağlatabilir beni. Ben Annemi ağlatabilirim. Başkalarının bizi üzmesine tahammülü yok Annemin.*Bizi üzenler cezasını bulurlar Bambim. Bulmaları gerekir. Annen bunun için var. Burada kaldı. Seni üzenlere günlerini göstermek için. Kabalığın ve kötülüğün cezasını vermek için.* Biliyorum Annecim. Onlara cezalarını vermek zorunda kaldığını biliyorum.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir