Başarılı İkili Yeniden Bir Arada!

George Clooney ve Julia Roberts, “Ocean’s Eleven”da başlayan kimyalarını ve uzun zamandır devam eden arkadaşlıklarını yeniden bir araya getirecek bir romantik komedi olan “Ticket to Paradise”ın başrolünde yer alacak. Universal Pictures ve Working Title yapımı filmin yönetmenliğini Ol Parker (“The Best Exotic Marigold Hotel”) yapacak.

Oyuncular, kızlarının evlenmesini önlemek için Bali’ye giden boşanmış bir çifti canlandıracak. Clooney ve Roberts, daha önce Ocean’s serisinin ilk iki filminde beraber yer almışlardı. İkili, 2016 yapımı bir gerilim filmi olan, Jodie Foster’ın orta düzey eleştiriler alan ancak gişede saygın bir performans sergilediği yönetmenlik çalışması “Money Monster” filminde de birlikte çalıştı. Clooney, kısa süre önce Netflix’in “The Midnight Sky” filminde hem yönetmen, hem oyuncu olarak yer aldı. Roberts, Amazon dizisi “Homecoming”de bir sezon oynadı ve daha sonra Martha Mitchell’in “Gaslit” dizisinde ve “White Bird”de başrol oynayacak.

Parker ve Daniel Pipski’nin bir fikrine dayanan senaryoyu Oscar adayı Ted Melfi (“Hidden Figures”) yazdı. Tim Bevan ve Working Title’dan Eric Fellner, Deborah Balder Stone ve Sarah Harvey yürütücü yapımcılık yapacak. Prodüksiyondan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Erik Baiers ve Geliştirme Direktörü Lexi Barta, Universal adına projeyi denetleyecek. Çekimlerin yakın zamanda başlaması ve filmin 2021 yılının sonlarında vizyonda olması bekleniyor. 

(Beyazperde)

Avatar

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir