‘Azizler’ Filminden İlk Fragman Geldi!

Netflix’in yerli orjinal projelerinden Azizler filminden ilk fragman geldi.

Yönetmen koltuğunda Taylan Kardeşlerin yazdığı filmin senaryosu Berkun Oya’ya ait. Oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak gibi isimler yer alıyor.

8 Ocak’ta Netflix’te yayınlacak filmin konusu şöyle :

Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, Aziz’in karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar. Ancak bunun için tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar nedeniyle Aziz’in hayatını tamamen değiştirecektir.

Yayınlanan fragmanı izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=EUCl4GncEL8

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir