“Amsterdam” Sinemalarda

OSCAR ADAYI YÖNETMEN DAVID O. RUSSELL’IN YENİ FİLMİ ‘AMSTERDAM’, 7 EKİM’DEN İTİBAREN SİNEMALARDA VİZYONA GİRİYOR

7 Ekim 2022’de vizyona girecek olan ‘Amsterdam’ filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Oscar® ödüllü Christian Bale, iki kez Oscar® adayı olan Margot Robbie, John David Washington, Alessandro Nivola, Andrea Riseborough, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Matthias Schoenaerts, Michael Shannon, Mike Myers, Taylor Swift, Zoe Saldaña, Oscar® ödüllü Rami Malek ve iki kez Oscar® ödülü kazanmış olan Robert De Niro.

20th Century Studios ve New Regency yapımı, ünlü yazar ve yönetmen David O. Russell’ın son filmi ‘Amsterdam’, kendilerini Amerika tarihinin en şok edici entrikalarından birinin merkezinde bulan üç yakın arkadaş hakkındaki orijinal suç hikayesini ele alıyor. Tarihi gerçekleri, sinematik bir deneyimle kurgulayarak zekice bir araya getiren büyüleyici ve zengin bir anlatıma sahip film 7 Ekim 2022’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Beş kez Oscar adayı olan David O. Russell’ın yazıp yönettiği ‘Amsterdam’ filminin yapımcılığını Arnon Milchan, Matthew Budman, Anthony Katagas, David O. Russell ve Christian Bale üstleniyor. İdari yapımcı koltuğunda ise Yariv Milchan, Michael Schaefer ve Sam Hanson oturuyor.

TÜR                                       Tarihi drama 

VİZYON TARİHİ                  7 Ekim 2022

YAPIM                                   20th Century Studios ve New Regency

YÖNETMEN                         David O. Russell

OYUNCU KADROSU         Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Alessandro Nivola, Andrea Riseborough, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Matthias Schoenaerts, Michael Shannon, Mike Myers, Taylor Swift, Timothy Olyphant, Zoe Saldaña, Rami Malek ve Robert De Niro

SENARYO                            David O. Russell

SÜRE                                    134 Dakika

HİKAYE                                Kendilerini Amerika tarihinin en şok edici entrikalarından birinin merkezinde bulan üç yakın arkadaş hakkındaki orijinal suç hikayesi.

FORMAT                              2D ve Türkçe altyazılı

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir