Çok Pişman

Yazar ve Yönetmen Alex Kurtzman, Mumya’nın (2017) “Hem Kişisel Hem de Profesyonel Olarak Muhtemelen Hayatının En Büyük Başarısızlığı Olduğunu Söylüyor.

Universal’in canavar sinematik evrenini (Javier Bardem ve Johnny Depp’i de içerecek şekilde) başlatan ilk film, Tom Cruise’un oynadığı ve Alex Kurtzman’ın yönettiği The Mummy (2017) idi.

Kurtzman, Transformers’ın, ilk iki Star Trek filminin ve Amazing Spider-Man 2’nin senaryoları üzerinde çalışmış deneyimli bir isim. Kısa süre önce, The Playlist’e konuşan Kurtzman, şu anda Rotten Tomatoes’da sadece yüzde 16’lık bir beğeni oranına sahip olan filmini işaret ederek “Muhtemelen hem kişisel hem de profesyonel hayatımın en büyük başarısızlığı” dedi ve filmi yapmaktan pişmanlık duyduğunu ekledi.

“Pek çok yönden acı verici olsa da bu filmde çalıştığım ve bu hataları yaptığım için bir yandan da minnettarım. Çünkü bunlar beni daha sert bir insan haline getirdi ve aynı zamanda daha net bir film yapımcısı oldum. Ve bu gerçek bir hediye oldu. Bu hediyeleri her zaman hissediyorum çünkü artık doğru gelmeyen bir şey hissettiğimde artık sessiz kalmıyorum. Bunu hissettiğimde kelimenin tam anlamıyla duruyorum.”

Kurtzman’ın en yeni televizyon projesi olan The Man Who Fell To Earth 24 Nisan’da Showtime’da başlıyor ve başrolleri Naomie Harris ile Chiwetel Ejiofor paylaşıyor. Türkiye’deki izleyiciler diziyi her çarşamba birer bölüm halinde beIN CONNECT’ten izleyebilecek.

Kaynak: Deadline

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.