FilmArası Dergisi

3 Yerli Film Yeniden Vizyonda!

Coronavirüs salgını sonrası 1 Temmuz’da kapılarını açmaya başlayan sinemalarda bu hafta ikinci kez ‘Nuh Tepesi’, ‘Zengo’ ve Araf 4: Meryem’ filmleri vizyona girecek.

Dram, komedi ve korku türlerinde 3 filmler sinemalar kapılarını açmaya devam ediyor.

‘Nuh Tepesi’ filminin yönetmen koltuğunda Cenk Ertürk oturuyor. Başrollerinde Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir yer alan film bir baba-oğul hikayesini anlatıyor.

Zengo‘ filminin başrolünde komedyen Yasemin Sakallıoğlu’nun yer alıyor. Yönetmenliğini Şahan Gökbakar ve Müge Manuş’un üstlendiği film, ünlü bir modacı olmanın hayalini kurarken, kendisini büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

‘Araf 4: Meryem’ korku filminin yönetmeni Gökhan Arı’yken kadrosunda  Berrak Öztekin, Derya Şen ve Damla Özovalı yer alıyor. Film,  kaldığı evde tuhaf olaylara şahit olan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

Rabia Bulut

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Yorum Yap

Temmuz 2017