FilmArası Dergisi

3 Günde 23 Kişi İzledi

Gösterime girmeden önce filmdeki sevişme sahnesiyle tartışma yaratan Saklı filmi gişede çakıldı. İlk 3 günde 23 kişinin izlediği filmi, toplamda 489 kişi seyretti.

Başrollerini İlhan Şeşen, Türkü Turan, Settar Tanrıöğen ve Pelin Akil’in paylaştığı ‘Saklı’ filmini izleyici neredeyse hiç görmedi. Geçen hafta açıklanan sonuçlara göre ise film internette en çok arananlar listesinde birinci sıradaydı.

3 GÜNDE 23 KİŞİ İZLEDİ

22 Nisan’da vizyona giren yapımı, ilk üç günde sadece 23 kişi izledi. HT Magazin’den Arif Gün’ün haberine göre altı salonda gösterilen film, toplamda ise 489 kişi tarafından seyredildi.

Saklı, İlhan Şeşen ve Türkü Turan’ın sevişme sahnesiyle gündeme gelmişti.

Daha önce o sahnelerle ilgili “Türkü’nün çocukluğunu bilirim, babası arkadaşım. Bu yüzden öpüşme sahneleri beni zorladı” diyen Şeşen, konu tekrar açılınca şunları söyledi: “Bu film Kanada’ya gitti. Orada da bana bu soruyu sordular, cevap verdiğimdeyse salondakiler kahkahalarla güldü. Sanırım bizim de toplum olarak gülmeye ihtiyacımız var.” demişti. (Milliyet)

Avatar

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017