10 Milyon Sterlinlik Gala!

Salgın nedeniyle defalarca ertelenen 25’inci James Bond filmi No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok), sinema seyircisinin özlediği gösterişli galaları geri getiren ilk yapım olacak gibi görünüyor. Şimdiye kadarki en ihtişamlı Bond galası için 10 milyon sterlinlik bütçe ayrıldığı öğrenildi.

Salgın nedeniyle sinema sektörü eski ihtişamından uzaklaşırken James Bond filmi ekibi dünyanın en büyük galasıyla sinema dünyasını ‘salgın uykusu’ndan uyandırmayı hedefliyor.

İngiltere’de 8 Ekim’de yapılması planlanan No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) galası için 10 milyon sterlin ayrıldığı öğrenildi. İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre, salgın nedeniyle defalarca ertelenen filmin gösterişli galası Londra’nın en iyi stadyumunda yapılabilir.

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) şirketi ile Bond’un yapımcılarının anlaşmaya vardıkları ve pandemi sonrası dönemin en büyük prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlandıklandıkları öne sürüldü.

Salgını ağır geçiren İngiltere’de herkesin özlediği bu tür gösterişli film lansmanlarının geri dönüşünü işaret edecek etkinlik için, kaynaklara göre, film yetkilileri 10 milyon sterlinlik bütçe belirledi.

Wembley’den başlayıp Londra’daki diğer büyük mekanları değerlendiren yapımcılar, ABD prömiyeri için de Los Angeles’taki Staples Center’ı gözlerine kestirdi.

(NTV)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir