‘Penceredeki Kadın’ Netflix’te!

Amy Adams’ın başrolünde bulunduğu Woman In The Window için yeni bir tarih belirlenmek üzere. Hakları yakın zamanda Disney’den Netflix’e devrolan filmin 2021 yılı gösterimi hakkında bir açıklama yapıldı. Entertainment Weekly ile röportaj yapan yönetmen Joe Wright, Woman In The Window güncellemelerini veren isim oldu.

“İnsanların biraz karmaşık bulabileceği hikaye sorunları vardı. Biraz fazla opak olduğunu söyleyebilirim. Yani bazı anlara dönüş yapmamız ve işleri kesinleştirmemiz gerekiyordu. Ayrıca hiçbir şeyi aşırı basitleştirmediğimizden ve fazla belirgin yapmadığımızdan emin olmamız için çabaladığımızı düşünüyorum. Neler olduğunu bilmemenin verdiği bir keyif var. Aynı zamanda izleyiciye tutunmaları için bir şeyler vermek gerekir. Onlara gizem ve korku labirentinde liderlik etmelisiniz.”

Woman In The Window için henüz bir Netflix tarihi yok. Ancak Joe Wright’ın sözlerine göre bazı sahneler için yeniden çekimler gerçekleştirildi. Filmin ilk vizyon tarihi 4 Ekim 2019 olmuştu. Ardından 15 Mayıs 2020 tarihi takvimlerde işaretlendi. Ancak coronavirüs bu gösterime de engel oldu ve Netflix Woman In The Window’un haklarını devraldı. Şimdi ise yeni tarih merakla bekleniyor.

Penceredeki Kadın’ın konusu ise şöyle: A. J. Finn’in romanından uyarlanan filmde, kendisini eve kapatan Anna’nın hikayesi anlatılıyor. New York’da bir apartmanda yalnız yaşayan Anna, asla dışarı çıkmaz. Tüm zamanını evde içip, film izleyerek ve komşularını röntgenleyerek geçirir. Anna’nın rutin, sakin yaşantısı evinin tam karşısına taşınan Russell ailesinden sonra altüst olur. Anna, idealindeki aile olarak gördüğü Russell ailesini izlemeye başlar ve bir gün hiç görmemesi gereken bir şey görür. Filmde Amy Adams’a Gary Oldman, Anthony Mackie, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Jennifer Jason Leigh ve Julianne Moore gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

(Beyazperde)

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir