FilmArası Dergisi

Karayip Korsanları’nda Javier Bardem Sürprizi

Çok sevilen seri filmlerden olan Karayip Korsanları’nın beşincisinde ünlü oyuncu Javier Bardem’in başroller arasında yer alabileceği konuşuluyor.

Karayip Korsanları 5’in Avustralya’daki setinin inşasından fotoğraflar yayınlandı. Ortaçağ köyü oluşturulmaya çalışılan sette büyük inşaat araçları çalışıyor. Çevredeki doğaya zarar vermeden çalışan ekip kasabanın günümüz görüntüsünden uzakta bir çevre oluşturmak istediği için merkezden oldukça uzakta bir set kuruyorlar.

Setten yayınlanan fotoğraflarda atları görüyoruz. Filmde kullanılacak olan atların bakımına özel önem gösteriliyor. Bir başka sette ise ‘Siyah İnci’ olabilir diye düşündüren bir gemi inşası sürdürülüyor.

Javier Bardem Sürprizi

Roller için kulağa çalınan söylentiler arasında Orlando Bloom’un Will Turner olarak geri döneceği var. Asıl sürpriz ise ünlü oyuncu Javier Bardem’in de filmde ona eşlik edeceği söylentisi. Filmin Türkiye’de 7 Temmuz 2017’de vizyona girmesi planlanıyor.

Film Arası Dergisi

Temmuz 2010’da yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Film Arası Sinema Dergisi, beşinci yılına doğru, yoluna daha emin adımlarla devam ediyor. Kapak dosyaları ve röportajlarıyla her ay sinema gündemine damgasını vuran Film Arası, artan okuyucu kitlesi ile sinema heyecanının paylaşıldığı büyük bir aileye dönüştü.

Yorum Yap

Temmuz 2017