“Hold My Hand” YouTube’da

Lady Gaga’nın yakında vizyona girecek Top Gun: Maverick’deki single’ı “Hold My Hand’in klibi yayınlandı.

Top Gun: Maverick’in yönetmeni Joe Kosisnski’nin yönettiği klipte Lady Gaga’yla birlikte yeni filmden etkileyici görüntülerle birlikte 1986 Top Gun filminden duygusal sahneler yer alıyor. “Hold My Hand”in klibinin dünya prömiyeri MTV, MTV Live ve MTVU ile Paramount Times Meydanı reklam panolarında bugün gerçekleşti.

“Hold My Hand” single’ının çıkışı bu hafta başında Billboard’un “Lady Gaga “Hold My Hand” ile yükseliyor” yazısıyla duyurulmuştu. Vanity Fair ise şarkıyı “Gaga’yı gelecek yılın Oscar yarışına gönderiyor” diyerek övdü.

Single, film için yapılmış ve film boyunca kullanılmış. “Hold My Hand”in yapımını Lady Gaga, BloodPop© ve Benjamin Rice üstlenmiş. “Hold My Hand”in sinema filmi versiyonunda Harold Faltermeyer ile Akademi ödüllü Hans Zimmer’ın bestesi ve prodüksiyonu yer alıyor. “Hold My Hand,” Gaga’nın 2018 yılında bir Akademi ödülü, dört Grammy, bir BAFTA, bir Altın Küre ile Critics’ Choice ödülü kazandığı Bir Yıldız Doğuyor filminin müziğindeki başarısından sonra film için orijinal müzik yapımına ve şarkı sözü yapımına dönüşünü işaret ediyor.

Paramount Pictures’ın Top Gun: Maverick filminin konusu şöyle: Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise), Deniz Kuvvetleri’nin en iyi pilotlarından biri olarak 30 yıllık hizmetinden sonra ait olduğu yerdedir. Cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. O güne kadar yaşayan hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için kendisini TOP GUN mezunlarından bir müfrezeyi eğitirken bulan Maverick, merhum arkadaşı ve Radar Önleme Subayı Teğmen Nick Bradshaw’ın, namı diğer “Goose”un oğlu Teğmen Bradley Bradshaw (Miles Teller), çağrı koduyla “Rooster”la karşılaşır. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir