‘Godzilla vs. Kong’ Dijital Platformda Yayınlanacak

Coronavirüs salgını sebebiyle sinemaları es geçerek dijital platformlar arasında yayınlanan filmler arasına aksiyon, gerilim türündeki Godzilla vs. Kong’da girecek.

Hangi platformda yayınlanacağı ise belirsizliğini koruyor. Netflix’in teklif götürdüğü, HBO Max’ın ise teklif hazırlığında olduğu bilinen haberler arasında.

Filmin yapım şirketi Legandary’e Netflix’in 200 Milyon dolarlık bir teklif götürmüş. Hbo Max’ın ise teklif hazırlığında olduğu belirtiliyor.

Godzilla vs. Kong’un yönetmen koltuğunda Adam Wingard oturuyor. Kadrosunda Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall ve Kyle Chandler yer alıyor.

Rabia Bulut

1994 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini felsefe alanında tamamladı.t Yüksek Lisansını ise Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yaptı. Sinemada Aşk ve Zaman: Sevmek Zamanı ve Masumiyet Filmlerinin İncelenmesi başlıklı teziyle tamamladı. Lisansta aldığı sinema ve felsefe dersi kalemini sinema yazarlığına çevirmesine vesile oldu. Film Arası ile yolları kesişti. Haberler ve röportajlar yapmakta, sinema yazıları yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir