Bugün Sona Eriyor

Bu yıl altıncısı gerçekleşen Bir Yaz Gecesi Festivali, 14 Ağustos Pazar akşamı yerli sahnelerin özgün ve ayrıksı grupları Hedonutopia ve The Away Days’in vereceği konserle sona eriyor.

29 Temmuz’da başlayan ve İstanbullulara açık havada ve yıldızların altında unutulmaz anlar yaşatan festivalde bu hafta, biletleri günler öncesinden tükenen “The Party / Tatlı Budala” ve “Breakfast at Tiffany’s / Tiffany’de Kahvaltı” adlı filmler, restore edilmiş kopyalarıyla Türkiye’de ilk kez seyirciyle buluşacak.

Pazar akşamı gerçekleşecek kapanışı ise, elektronik ritimler ve melankolik melodilerle yüklü şarkılarıyla sadık bir dinleyici kitlesi yaratmış indie-electoronic ikilisi Hedonutopia ve başarıları ülke sınırlarını aşmış indie rock ve dream pop grubu The Away Days birlikte yapacaklar. Geceye ayrıca, başarılı şarkıcı, söz ve müzik yazarı Sedef Sebüktekin de konuk sanatçı olarak katılacak.

Kundura Sinema ve Kundura Sahne’nin birlikteliğinde bu yıl altıncısı düzenlenen Bir Yaz Gecesi Festivali ile ilgili detaylı bilgi ve kapanış konseri için sınırlı sayıda biletler beykozkundura.com’da.

PAYLAŞ

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir