“Avatar 2” Ağlattı!

Zoe Saldaña, Avatar 2’nin 20 dakikasını izledikten sonra ağladı ve “Kendinizi hazırlamalısınız” dedi.

Zoe Saldaña’nın Aralık 2022’de vizyona girecek Avatar 2’den önce sinemaseverlere bir mesajı var: “Kesinlikle ilk Avatar’dan çok daha iyi, bu yüzden kendinizi buna hazırlamalısınız. Unutamayacağınız bir macera olacak.”

Saldaña, Avatar’ın devamı hakkında muhabir Kevin McCarthy’ye “Geçen yıl, yıl sona ermeden hemen önce ikinci bölümün sadece 20 dakikasını görebildim. Gözyaşlarına tutamadım. Sadece bahsederken bile gözyaşlarına boğulabilirim” dedi.

James Cameron, bir kez daha Saldaña ve Sam Worthington’ın başrolde olacağı, rekor kıran Avatar’ın devam filmini geliştirmek için on yıldan fazla zaman harcadı.

Orijinal filmdeki Worthington ve Saldaña’nın karakterlerinin çocuklarına odaklanması dışında Avatar 2 hakkında pek bir şey bilinmiyor. Film aynı zamanda Pandora’nın sualtı dünyalarını da keşfedecek. Cameron’ın su altında hareket yakalamayı başarabilmesi için bu teknolojiyi ilerletmesi gerekti ve filmin tamamlanmasının bu kadar uzun sürmesinin bir nedeni de bu. Seriye katılan oyuncular arasında, bir su tankında çekim yaparken yaklaşık 8 dakika nefesini tutmak zorunda kalan Kate Winslet da yer alıyor.

Kaynak: Variety

Ağustos 2010’da yayın hayatına başlayan aylık sinema dergisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir